NK CONCORDIA – NK PRIGORJE (Ž) 5:1

Igralište Granešina gledatelja 80

Sudac; Forko pomoćni Rukavina i Benko(svi Zagreb)

Strijelci; 1:0 Šarić (7 min),1:1Božić (14 min),2:1 Marinčić (29 min),3:1Platnjak(42 min),4:1 Marinčić (55 min),5: 1Marinčić (69 min)

NK CONCORDIA; Karas 7, Papić 7,Čančarević 7, Stipanović 7, Kelly 7, Šarić 7,5(od 75 min Mustač-), Fulir 7(od 75 min Ćuk -), Platnjak 7,5, Marinčić 8(od 82 min Ivanović -),Dodig 7, Kestić 7,5(od 67 min Marić 7) trener Dražen Lozić 7,5

NK PRIGORJE (Ž) Vladisavljević 5(od 78 min Filipić -),Radić 5(od 67 min Munić 5),Martinjak 5(od 46 min Glasnović 5,5), Smiljanić 5,5,Pasinek 5,5, Stojanović 5(od 78 min Jukić -),Budem 5,5,Rupa 5,5,Žakman 5(od 78 min Rajner -),Prelec 6, Božić 6. Trener Ivan Mladiček 5,5

Igrač utakmice; Tomislav Marinčić

Domaći su poveli u 7 minuti, Fulir je odigrao povratnu loptu za natrčalog Šarića koji sa 15 metara pogađa malu mrežicu nemoćnog Vladisavljevića.Gosti su izjednačili 7 minuta kasnije kada je Božić prošao po lijevoj strani i provukao loptu ispod istrčalog Karasa.Concordia ponovno vodi u 29 minuti Kestić ubacuje za Fulira kojemu se lopta odbija,ali samo do Marinčića koji je nepogrešiv.Na 3:1 povisuje Platnjak nakon solo akcije i još boljeg udarca sa 20 metara.U drugom dijelu Marinčić zabija još dva pogotka za “petardu” gostiju.

NK SAVA -NK CONCORDIA 0:1

Igralište; Gredice, gledatelja 40

Sudac; Fabijanić, pomoćni Čulina T i Čulina D

Strijelac; Marinčić (29 min)

NK SAVA (Z) Kroflin 6,Kos 6(od 79 min Herak -),Višnić 6(od 59 min Dorotić 6), Gašparović 6,Kranjčec 7,Baroš 6, Košutić 6,5, Debeljak 6(od 71 min Vrdoljak 6),Pavlečić 7, Naletilić 6,5,Leventić 5,5 trener Mario Mišljenović 6,5

Tragičar prvog dijela je ispao mladi Leventić, naime u 18 minuti nije uspio savladati gostujućeg vratara sa tri metra da bi u 29 minuti neoprezno izgubio loptu na 18 metara od vratiju Kroflina što je iskoristio Marinčić i dobro odmjerenim udarcem doveo Concordiju u vodstvo.U drugom dijelu domaći četiri puta izlaze pred Karasa ali je on nesavladiv.Zahvaljujući njemu gosti sretno i spretno odnose sva tri boda sa Gredica.

NK CONCORDIA; Karas 8, Papić 6,5,Čančarević 6(od 46 min Stipanović 6,5), Hrgović 6 (od 46 min Fulir 6), Perković 7, Kelly 6,5, Šarić 6,5, Duvnjak 6,5, Platnjak 6, Marinčić 7, Kestić 6,5 trener; Dražen Lozić 7 igrač utakmice; Marko Karas